1822
315684

KARMSTOLAR, ett par, trä. Qing dynastin.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 090 - 1 360 EUR
1 160 - 1 450 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Höjd 103, bredd 59,5 cm.

Slitage, renoverade.

Proveniens

The Stenbeck Collection.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

541. Gaudy ring 18K vitguld med en checkerslipad akvamarin och prinsesslipade diamanter.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK