1555
316147

GLASMÅLNING. Qing dynastin, sent 1700-tal/omkring 1800.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Föreställande elegant dam vid handfat. Motivets mått 22x27,5 cm, mått med ram 27,5x33 cm.

Obet. slitage.