1396
316903

SPINDELUR, Hanhart, Wien, i form av lyra, blått och vitt emaljarbete, 1800-talets första hälft.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
364 - 546 USD
Klubbat pris
23 000 SEK

Boett 14k guld, emaljskador. Urtavla ej original. L. 6,2 cm. Funktion garanteras ej.

Tilläggslista

Urtavla ej original.