1388
316991

SPINDELUR, Julien le Roy, Paris, ca 1780.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18k guld i tre färger. Skador och lagning på emalj. Funktion garanteras ej.