1388
316991

SPINDELUR, Julien le Roy, Paris, ca 1780.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
727 - 908 EUR
773 - 966 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18k guld i tre färger. Skador och lagning på emalj. Funktion garanteras ej.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

756. Holländsk skola 16/1700-tal, ruinlandskap med figurer vid kust, ett par.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK