6 matgafflar,
5 matknivar,
13 salladsgafflar,
11 salladsknivar,
18 kaffeskedar,
4 smörknivar,
1 par salladsbestick,
1 par mindre salladsbestick,
1 sillgaffel,
1 serveringssked,
2 sandwichspadar,
Smärre bucklor och slitage. (65)
Modell Pyramid formgiven år 1927.