439
287014

JOSEF FRANK, bokhylla, Firma Svenskt Tenn, modell 2255.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Underdelen med låda och dörrpar, överdelen med hyllplan samt vitrinskåp med två lösa glashyllor. Vit- och grönlackerad, skiva och nyckelbricka av valnöt. Draghantag av mässing. Brännstämplad Josef Frank Svenskt Tenn. Längd 100, djup 50 höjd ca 225 cm.

Lagning.