900
255257

ARMBAND, emaljarbete med rubin, turkos, peridot, citrin och ametist. 1800-talets mitt.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Schweiz. L. 16 cm. Emaljskador, avkortat, small stones missing.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

424. Barbro Nilsson, matta, "Violetta blå", tät rya, ca 243,5 x 142 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK