778
267849

MATGAFFLAR, 12 st, nio av Gustaf Stafhell d.y., Stockholm 1765,

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
309 - 353 EUR
319 - 364 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

tre stämplade Stockholm 1800, otydlig mästarstämpel. Gammalsvensk modell. Initialer. Vikt 768 g. (12).

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

28A. Daum Frères, skål och fat, ett par, Nancy, Frankrike, 1900-talets början.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK