Miniatyr. Signerad D. Bossi pinxit och daterad Stockholm 1798. Gouache på ben 6,5 x 6,5 cm. Innefattad i guld stämplad Friedrich Fyrwald, Stockholm 1798.
×
Logga in
Kunde inte logga in