359
261629

Domenico Bossi

(Italien, 1765-1853)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 580 EUR
1 400 - 1 680 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Domenico Bossi
(Italien, 1765-1853)

Herre i uniform

Miniatyr. Signerad D. Bossi pinxit och daterad Stockholm 1798. Gouache på ben 6,5 x 6,5 cm. Innefattad i guld stämplad Friedrich Fyrwald, Stockholm 1798.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

250. Axel Larsson, sannolikt, fåtöljer ett par, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors ca 1930.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK