356
262266

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 760 EUR
1 400 - 1 870 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

"Vedute di Napoli"

5 samramade vyer. Gouache 57 x 72 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

263A. Axel Einar Hjorth, bord, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
Aktuellt bud:
220 000 SEK