323
264089

Engelsk skola 1800-tal

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 070 EUR
5 460 - 7 290 USD
Klubbat pris
Engelsk skola 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, England 1800-tal.

Musikstunden. 103 x 128 cm.

Uppfodrad duk. Krackelerad.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

218. Edward Hald, taklampa, modell "HD 615", Orrefors, 1930-tal.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Fair warning
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK