Monogram signerad S.K. och daterad Carolle 10 Sept -79. Papp-pannå, 21,5 x 26,5. A tergo stämpelsignerad "P.S. Kröyer Solgt ved auktionen i hans Db december 1910 som executor testamenti L. ..."
425 Kunsthallen 154
×
Logga in
Kunde inte logga in