1112
264486

ARMBANDSUR, Rolex, Submariner, guld, 1991.

Utropspris
60 000 - 65 000 SEK
5 300 - 5 740 EUR
5 460 - 5 920 USD
Klubbat pris
56 000 SEK

Herrur, 18k guld, ref nr. 16618, serienr x889644, safirglas, datum. Box och cert. Länkens förlängningsled ej orginal. Små repor. Ej orginallåda.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

359. Hans Bergström, taklampa, modell "3", ateljé Lyktan, Åhus, 1940-50-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK