423
266546

Marianna Uutinen

(Finland, Född 1961)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 770 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris

Marianna Uutinen
(Finland, Född 1961)

Utan titel

Signerad Marianna Uutinen och daterad 2009 a tergo. Akryl på duk 61 x 51 cm.

Galleri Lars Bohman, Stockholm, "Marianna Uutinen", 20 februari - 21 mars 2010.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

93. Ewald Dahlskog, vas, fajans, Bobergs Fajansfabrik, Gävle, 1930-37, modell "D10".
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
13 500

ditt bud
12 500

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK