Etikett med signatur på baksidan. Modernistisk komposition i grå nyanser samt blekgult.
Obetydligt slitage, lite smutsig, fläckar. Baksidan lite klistrig, en sida har obetydliga skador.
Lite smutsig. Baksidan lite klistrig, en sida har obetydliga skador.