VIVIANNA TORUN BÜLOW HÜBE, halsring med hänge, örhängen, ett par, sannolikt Frankrike,
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 707 EUR
546 - 729 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
egen verkstad, 1950-60-tal. Stel halsring, hänge med opalfärgad glaskula. Dito örhängen, skruvfattning. Halsring diameter 10.5 cm, hänge höjd 8 cm, örhängen höjd 6 cm.
Ostämplat. (3)
×
Logga in
Kunde inte logga in