407
258403

CG RÅSTRÖM, gratängfat, 2 st och karott, Stockholm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 707 EUR
546 - 729 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Nysilver, ovala respektive rund med snäckhandtag. Stämplad PRIMA NS ALP. Längd 44 cm respektive 28 cm inklusive handtag.

Repor, gåvogravyr.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

409. Frederik Christian Lund, sekretär, snickarmästare K. Thomsen, Danmark, ca 1936.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Fair warning
8 000

ditt bud
Fair warning
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 000 SEK