"Pic de la mirandole"
Etsning, färgakvatint och fototypi, 1975, signerad med blyerts H.C., tryckt av Morsang, Paris utgiven av Maeght, Paris. Bladstorlek 105,6 x 74,6 cm (Arches).
Ojämnt missfärgad, veck på bladets högra kant samt nedre högra del. Pappersförtunning a tergo, missfärgad a tergo.
Dupin 761.