Utan titel, ur: "Album 13"
Litografi, 1948, signerad med blyerts 26/75, utgiven av Maeght, Paris. 36,5 x 27 cm, bladstorlek 56 x 45 cm (pur fil du Marais).
Missfärgad efter passepartout, två lagade revor på bladets kant (20 och 35 mm), veck i nedre vänstra hörnet, hanteringsveck, fläck i övre högra hörnet.
Mourlot 75.