937
239457

DOSA, Frankrike 1700-talets andra hälft.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
366 - 548 EUR
383 - 575 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Rund, av orangefärgad lack fodrad med sköldpadd. Kantad med guld, på locket infattad miniatyr av barn med blomsterkrans och turturduvor. Diam 7,5 cm.

Skador.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?