Mörkblåmelerad botten med polykrom medaljong, spaljémönster, blommor och hörnornament med träd. Mörkblå huvudbård med palmetter, blommor, molnbands- och arabeskranka.
Ställvis slitage, smärre fläckar. Sidorna med trampveck och smärre skador.
×
Logga in
Kunde inte logga in