262
220355

SEMIANTIK KESHAN s.k. Motachem. 212 x 134,5 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 520 - 5 270 EUR
3 730 - 5 600 USD
Klubbat pris
68 000 SEK

Dekor och färger som föregående nummer.

Ställvis något slitage, smutsig, fläckar varav några något "cherook", smärre lagningar och missfärgningar, obetydliga skador och trampveck. En kortsida saknar någon knutrad.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

78. Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK