256
226001

SEMIANTIK SILKE KESHAN. 304 x 216 cm.

Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
2 640 - 4 390 EUR
2 800 - 4 660 USD
Klubbat pris
90 000 SEK

Benvit botten med polykrom vas, blommande träd och fåglar. Bred vinröd huvudbård med träd, blommor och fåglar.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar, trampveck, litet hål, ställvis skör. Senare fransar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

330. Hans Bergström, bordslampa, modell "736", ateljé Lyktan, Åhus 1940-50-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
3 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK