225
236114

Henry Alfred Gsell

(Schweiz, 1858-1920)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 200 - 2 640 EUR
2 330 - 2 800 USD
Klubbat pris
Henry Alfred Gsell
(Schweiz, 1858-1920)

Naken kvinna på divan

Signerad Henry Gsell. Duk 50 x 61 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

278. Carl-Axel Acking, golvlampa, modell "2645", Bröderna Malmströms metallvarufabrik, Malmö 1940-50-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
Fair warning
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
Aktuellt bud:
230 000 SEK