1233
240136

FICKUR, Richardson, London, duplexgång, för kinesiska marknaden. Ca 1840.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
37 000 SEK

Förgylld boett. Nyckel medföljer. Diam. 59 mm.

Proveniens

Bengt Fredins samling.