"Cottonwood Leaves, Boulder County, Colorado", 1988
Signerad Robert Adams och daterad 1995 och numrerad 13/25 a tergo. Silvergelatinfotografi 13,5 x 20 cm. Bladstorlek 25,2 x 20,1 cm.