JAN BENGTSSON, Signerad Jan Bengtsson och numrerad 3/20. Selentonad silvergelatinfotografi.
"Isabella Rossellini", 1984. Signerad Jan Bengtsson och numrerad 3/20 samt med stämpel a tergo. Kopierad 1997. Bildyta 25,5 x 23,2 cm. Bladstorlek 43 x 30 cm.
Monterad på kartong.