"Let's keep in touch"
Färgserigrafi, 1978, signerad med blyerts 38/45, utgiven av Multiple Inc., New York. 35,8 x 115 cm, bladstorlek 48,5 x 127,3 cm (Stonehenge).
Repor (16 och 14mm, utan färgförlust) i bilden, mjuk repa (7mm, utan färgförlust, synlig i släpljus) i bilden.
Omfattas ej av följerätt (d)
Engberg 99