"Valentine"
Litografi, 1970, signerad med blyerts 32/47, tryckt hos Hollanders Workshop och med deras blindstämpel, utgiven av Knoedler Gallery, New York. 80,2 x 60 cm, bladstorlek 93,7 x 74,6 cm (Suzuki).
Veck på papperet från tryckningen (ej i bildytan).
Graham 16.