143
212646

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 760 - 2 640 EUR
1 870 - 2 800 USD
Klubbat pris
29 000 SEK

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

Philidelphia LOVE

Signerad R Indiana och numrerad 215/300 på tygetikett a tergo. Utförd 1995. Handtuftad matta 182 x 182 cm.

Tilläggslista

Rätt numrering : 215/300

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

248. Axel Einar Hjorth, stolar, ett par, "Sandhamn", Nordiska Kompaniet 1929.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK