80
174187

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Vid Vätterns strand

Signerad Joh. Ericson och daterad Hjo 1892. Duk 71 x 107 cm.