766
196765

ANTIK NINGXIA. 182 x 134 cm.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
357 - 536 EUR
379 - 569 USD
Klubbat pris
3 600 SEK
ANTIK NINGXIA. 182 x 134 cm.

Blekgul botten med polykroma pionmedaljonger och blomkvistar. Bred blekgul huvudbård med pionranka.

Något ställvis hårt slitage, något smutsig, lagningar. Långsidorna och en kortsida med skador.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?