733
190723

SEMIANTIK BESHIR. 207,5 x 119 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
727 - 908 EUR
773 - 966 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Benvit botten med rödmelerat bönefält och polykroma blomställningar. Gul huvudbård med geometriska mönster.

Ställvis slitage, något smutsig, lagningar. Avkortade kortsidor.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

616. Gerda Tirén, Stilleben med bär och fjäril.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK