675
197920

LAMPFOT. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 360 - 1 640 EUR
1 450 - 1 740 USD
Klubbat pris
29 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Reliefdekor av lyror och fjärilar. Höjd 45, höjd inkl medföljande svart skärm 75 cm.

Borrad för el.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

575. Armband 18K guld, Jan Hellströmer för W.A. Bolin.
Utropspris
65 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
62 000

ditt bud
Aktuellt bud:
62 000 SEK