547
196288

BANKETTER, ett par. Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
21 000 SEK

Mahogny och mahognyfaner. Stoppad sits. Svarvade handtag. (2)