520
198391

MARQUISE. Frankrike, 1700-talets slut. Louis XVI.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Gråmålad. Rektangulär stoppad rygg. Raka kannelerade ben.

Lagningar, kompletterade fotavslutningar.