494
201919

KONSOLBORD, ett par. Louis XVI, 1700-talets slut.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 270 - 9 080 EUR
7 730 - 9 660 USD
Klubbat pris
82 000 SEK

Förgyllda och bronserade. Skivor av vit marmor. Halvmånformade. Snidad dekor av blad. Kannelerade ben. Längd 106, bredd 54 rep. 56, höjd 89 cm. (2)

Senare skivor.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

562A. Ring platina med en rund briljantslipad diamant.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK