1276
203634

BLÄCKHORN. Ryssland, omkring 1830.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris

Förgylld brons. Bläckhorn i korg med vindruvor. L 11.

Slitage.

Proveniens

The Gunnar Jacobson Collection.