1060
203491

RING, mörkt blå cabochonslipad safir med antikslipade diamanter, tot. ca 2 ct.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 090 - 1 360 EUR
1 160 - 1 450 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

14k guld/silver. St 16.5/52.

Proveniens

The Gunnar Jacobson Collection. See lot 1144.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

217. Cremekoppar, 12 stycken, mjukt porslin. Marieberg, 1700-tal.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK