"The Jerry Can"
Signerad Kienholz och daterad 1979 och numrerad 17/26 på metallplatta. Objekt med bensindunk, bildskärm, bandspelare och bord höjd 117 cm, bredd 45 cm.
Omfattas inte av följerätt. No droite de Suite (d)