23
188982

JOHANNES ANDERSEN Soffbord, Trensum, Sverige 1960-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Teak, oregelbunden form, tre ben, två lådor i sargen. Längd 172 cm, höjd 50,5 cm.

Obetydligt slitage.