"Purple Woman/Kitchen/Corner"
Signerad L. Simmons och daterad 1979 och numrerad 1/3 a tergo. Cibachrome 89 x 132 cm. Ej examinerad ur ram.
Skarstedt Fine Art, Stockholm/New York.