Rektangulärt med två dörrar ovan två utdragsskivor, inredning med utdragbara hyllor. Höjd 150 cm, bredd 102 cm, djup 42,5 cm. Nyckel finns.
Slitage.
Skall vara: Bodafors 1950-tal/Executed by Bodafors 1950's.