981
121735

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Förgylld och bronserad. Uppsvängt krön med dekor av mussla och akantus. Höjd 113, bredd 47,5 cm.

Renoverade glas.