969
153269

STOLAR, sex stycken, av Melchior Lundberg d.ä. (mästare i Stockholm 1775-1812). Gustavianska.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Gråmålade. Rektangulär stoppad rygg "à chapeau". Signerade MLB.

Lagningar. (6)