1327
159275

ÄGG, porslin. Ryssland, 1800-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad dekor av St Göran och draken samt krönta monogram OE och CA. Höjd 7 cm.

Obet slitage.