963
129219

POUL NÖRREKLIT, skrivbord, Danmark, 1960-tal.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 420 EUR
3 640 - 4 550 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Palisander med benställning i plexiglas, sargen med fyra lådor, förkromade knopphandtag. Längd 182 cm, bredd 90 cm, höjd 71 cm.

Smärre fanernötningar. Nyckel saknas.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

726. Stellan Mörner, "Och månen gick upp".
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK