"Blue on Black"
Signerad Adolph Gottlieb och daterad 1970. Akryl på papper monterad på fiberglasduk 60,5 x 48 cm.
Omfattas ej av följerätt (d). No droite de suite.
Märkt Adolph and Esther Gottlieb Foundation Inc, F7036 a tergo.