"Karen, Los Angeles 1989"
Signerad Herb Ritts och daterad Los Angeles 1989 och numrerad 7/25 a tergo. Stansad signatur Herb Ritts samt copyright. Silvergelatinfotografi 45 x 38,7 cm. Bladstorlek 50,3 x 40,5 cm.
Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.
Hamiltons Gallery, London.